Sony Xperia XA1 Ultra satışa çıktı

 

Sony’nin orta segment modellerinden biri olan Xperia XA1 Ultra, bin 849 TL’lik fiyatıyla n11.com’da satışa açıldı.

n11.com açıklamasına göre, Sony’nin yeni telefonu Xperia XA1 Ultra, açıkpazar e-ticaret platformları arasında “ilk kez” n11.com’da satışa sunuldu.

Xperia XA1 Ultra, fotoğraf ve video çekiminden hoşlanan kullanıcılar için 4K video kaydedebilen F/2.0 diyaframlı 23 MP arka kamera, yüksek performanslı selfie çekimler için ise 16 MP ön kamerasıyla bin 849 TL’den satılıyor.

Gücünü sekiz çekirdekli Helio P20 işlemcisinden ve 4 GB RAM’den alan Xperia XA1 Ultra, 6 inçlik Full HD ekranı ve Qnovo Adaptive Charging şarj teknolojisiyle dikkati çekiyor. Pilin kullanımını takip ederek ömrünü azami düzeye çıkartmak için şarj akımını ayarlayan bu özelliğe ek STAMINA modu ise bazı fonksiyonları kapatıp pil ömrünü artırarak en çok ihtiyaç duyulduğunda pilin daha uzun süre dayanmasını sağlıyor.

 

Hareket halindeki nesneleri dahi düşük ışık koşullarında net ve gerçek renkleriyle yansıtan Xperia XA1 Ultra’da yer alan optik görüntü sabitleme sisteminin yanı sıra el deklanşörlü kamera özelliği tek bir el hareketi ile istenen kareyi yakalamayı kolaylaştırıyor.

 

Kaynak:internerhaber

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir